» بازدید : 54
میلیاردر بزرگ با عینک گوگل در مترو!
سرگئی برین، یکی از مؤسسین گوگل و غول دنیای فن آوری است که میلیاردها دلار می ارزد، ولی این موضوع باعث نشده که او یکشنبه این هفته سوار متروی نیویورک نشود.
برین ۳۹ ساله که در رتبه بیستم فهرست سالانه فوربس از بانفوذترین افراد دنیا قرار دارد، با شلوار جین و پولیور و با عینک فن آوری پیشرفته و آینده گرای خود سوار قطار شماره ۳ شهری شده است.
یکی از علاقه مندان دنیای فن آوری او را در مترو شناخت. او با به چشم داشتن این پیش نمونه از عینک های گوگل که قرار است اطلاعات دیجیتال را در دنیای فیزیکی قرار دهند، سوار مترو شده بود.
نوآ زرکین با قرار دادن عکسی از برین با این عینک در توئیتر، نوشت: «بله… من مکالمه کوتاهی با بانفوذ ترین مرد دنیا داشتم. در قطار شماره ۳ شهری. آدم خوبی است.»
آخرین بار برین این عینک را در ماه ژوئن در کنفرانس I/O گوگل نشان داد . در این کنفرانس که در مرکز موسکون سانفرانسیسکو برگزار شد، چتربازانی با این عینک ها از یک هواپیما بیرون پریدند و از طریق این عینک ها، ویدئوی سقوط خود را بر روی نمایشگر موجود در صحنه کنفرانس پخش کردند.
در پایان ماه جاری گوگل مراسمی برای سازندگان نرم افزار برگزار خواهد کرد. این عینک ها که ۱۵۰۰ دلار قیمت خواهند داشت، اواخر امسال برای سازندگان نرم افزار در دسترس خواهند بود.----------------------------------------------------------------------------